Bayilikler

Firmamızın sahip olduğu-
bayilikler için tıklayınız

Tıkla

Ürünlerimiz

Firmamızın ithalatını yaptığı ürünleri bulabilirsiniz

Tıkla

Hizmetlerimiz

Veteriner hekimler için hizmetlerimizi bulabilirsiniz

Tıkla
 

GROOM'N FRESH SHAMP 355 ML

biogroom

Groom’n Fresh Şampuan

Kedi ve köpekler için koku giderici şampuan
Zarif, Uzun Süreli Etkili Koku

Kullanım şekli: Tüyler ılık su ile tamamen ıslatılır. Durulanır. Bio-Groom Groom’n Fresh Shampoo tüyler üzerine dökülerek iyice şampuanlanır. En iyi sonuç tekrar şampuanlama ve durulama ve sonrası kurulama ve tüylerin taranması ile elde edilir. Doğrudan kullanılabileceği gibi 1/4 oranında sulandırılabilir.
En iyi sonuç banyodan sonra Groom’n Fresh Crème Rinse ve banyolar arası Groom’n Fresh parfümü kullanılarak elde edilir.
Groom’n Fresh Shampoo pet kokularının elemine edilmesi ve petin ferahlatıcı bir kokuya sahip olması için geliştirilmiştir. Groom’n Fresh’in özel kokusu dünya üzerindeki en hoş ve prestijli parfüm yağından seçilmiştir. Bu yumuşak, sabun içermeyen şampuan deri ve tüylerdeki koruyucu yağ tabakasına zarar vermeden, tamamen, efor gerektirmeden temizlik sağlar. Zengin içerikli ve köpüklü Groom’n Fresh Shampoo nötr pH’a sahiptir ve kolayca durulanır. Doğada yıkımlanır. Yavru kedi ve köpekler için güvenlidir.

KÖPEK VE KEDİLER İÇİNDİR

Içerik: hindistan cevizi içi, mısır ve palmiye çekirdeği yağından elde edilen temizleyiciler ve hidrolize protein içerir.

İthalatçı Firma: ElitVet Ltd. Şti.

info@elitvet.com

www.elitvet.com

Net: 355 ml
Bu sayfalarda yayınlanan içerikler tamamen üretici firmanın prospektüs bilgilerini içermektedir.Bütün içerikler sadece Veteriner Hekimlerin bilgilendirilmesi amacıyla oluşturulmuştur.

 

Değerlerimiz, Hedeflerimiz, Gelecek Vizyonumuz

Türkiye hayvan sağlığı endüstrisinde sahip olduğumuz geçmiş tecrübeleri ve gelecek vizyonumuz ,etik çalışma ahlakı ile birleştirerek Veteriner Hekimlere en hızlı ve kaliteli ürünleri sağlamak ElitVet olarak bizlerin temel amacıdır.   

Vet. Hek. Önder BİLGİ, Genel Müdür

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin