Bayilikler

Firmamızın sahip olduğu-
bayilikler için tıklayınız

Tıkla

Ürünlerimiz

Firmamızın ithalatını yaptığı ürünleri bulabilirsiniz

Tıkla

Hizmetlerimiz

Veteriner hekimler için hizmetlerimizi bulabilirsiniz

Tıkla
 

GROOM'N FRESH KREM 355 ML

biogroom

Bio-Groom Groom’n Fresh Tüy Kremi Konsantre

Kedi ve köpekler için kuru ve hasarlı tüyler için esanslı vitamin E içeren düzenleyici Krem

Kullanım şekli: Bio-Groom Groom’n Fresh Şampuanı ile yıkanır ve durulanır. Groom’n Fresh Krem yeterli miktarda tüyler üzerine dökülerek iyice yedirilir. Ilık su ile durulanır. Daha fazla düzenleyici etki için durulamadan önce 1 dakika beklenmelidir. Tüylerin yapısına ve genel durumuna gore kullanımdan once 1/4 oranında sulandırılabilir. Banyolar arasında Groom’n Fresh parfümü kullanılmalıdır.
Groom’n Fresh Krem pet kokusunu elemine etmeye yardımcı olur, uzun süreli hoş bir koku bırakır. Buğday tohumu yağı, vitamin E ve kozmetik kalitede tüy ve deri düzenleyicileri içerir. Deriyi nemlendirerek kuruluğu önler ve iyileştirir. Tüylerin ıslak ve kuru iken rahatça taranmasını sağlar. Tüyleri yağlı bir his vermeden, parlak ve en iyi kondüsyonda olmasını sağlar. Irritasyona neden olmaz, doğada yıkımlanır, tüyleri sertleştirmez, deri ve tüyler için pH’ı ayarlanmıştır. Tüm renk ve tüy tiplerinde kullanılabilir.

KÖPEK VE KEDİLER İÇİNDİR

Içerik: hindistan cevizi yağı, doğal bitkisel yağlar ve buğday tohumu yağından elde edilen düzenleyiciler ve uzun sure etkili bitkisel hoş koku içeriği.

İthalatçı Firma: ElitVet Ltd. Şti. info@elitvet.com www.elitvet.com

Net: 355 ml
Bu sayfalarda yayınlanan içerikler tamamen üretici firmanın prospektüs bilgilerini içermektedir.Bütün içerikler sadece Veteriner Hekimlerin bilgilendirilmesi amacıyla oluşturulmuştur.

 

Değerlerimiz, Hedeflerimiz, Gelecek Vizyonumuz

Türkiye hayvan sağlığı endüstrisinde sahip olduğumuz geçmiş tecrübeleri ve gelecek vizyonumuz ,etik çalışma ahlakı ile birleştirerek Veteriner Hekimlere en hızlı ve kaliteli ürünleri sağlamak ElitVet olarak bizlerin temel amacıdır.   

Vet. Hek. Önder BİLGİ, Genel Müdür

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin