Bayilikler

Firmamızın sahip olduğu-
bayilikler için tıklayınız

Tıkla

Ürünlerimiz

Firmamızın ithalatını yaptığı ürünleri bulabilirsiniz

Tıkla

Hizmetlerimiz

Veteriner hekimler için hizmetlerimizi bulabilirsiniz

Tıkla
 

GROOM'N FRESH PARFÜM 236 ML

biogroom

GROOM’N FRESH PARFÜM

Zarif, uzun süre etkili koku.

Kullanım Şekli: Şişeyi, 13-20cm mesafeden tutarak, eşit oranda püskürtünüz. Parfümü gözlere veya yaralı, tahriş olmuş deri bölgelerine püskürtmekten kaçınınız. Çocuklardan erişemeyeceği bir yerde bulundurunuz. PARLAYICIDIR.

KÖPEK VE KEDİLER İÇİNDİR

Parfümdeki son derece zarif ve uzun süre etkili bu koku, petinizin temiz ve güzel kokmasını sağlar. Groom’n Fresh’de bulunan bu seçkin parfüm, kozmetik pazardaki en prestijli ve rafine parfüm yağlarından özenle seçilmiştir. Üstün kalite ve özellikteki bu parfüm ile yavrular da dahil olmak üzere tüm tüylü dostlarınızı, gerçekten şımartın. Aerosol özellikte olmadığından -hiçbir itici gaz içermez içeriği %100 parfümdür.

İthalatçı Firma: ElitVet Ltd. Şti.

info@elitvet.com

www.elitvet.com

Net: 236 ml
Bu sayfalarda yayınlanan içerikler tamamen üretici firmanın prospektüs bilgilerini içermektedir.Bütün içerikler sadece Veteriner Hekimlerin bilgilendirilmesi amacıyla oluşturulmuştur.

 

Değerlerimiz, Hedeflerimiz, Gelecek Vizyonumuz

Türkiye hayvan sağlığı endüstrisinde sahip olduğumuz geçmiş tecrübeleri ve gelecek vizyonumuz ,etik çalışma ahlakı ile birleştirerek Veteriner Hekimlere en hızlı ve kaliteli ürünleri sağlamak ElitVet olarak bizlerin temel amacıdır.   

Vet. Hek. Önder BİLGİ, Genel Müdür

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin