Bayilikler

Firmamızın sahip olduğu-
bayilikler için tıklayınız

Tıkla

Ürünlerimiz

Firmamızın ithalatını yaptığı ürünleri bulabilirsiniz

Tıkla

Hizmetlerimiz

Veteriner hekimler için hizmetlerimizi bulabilirsiniz

Tıkla
 

FLUFFY PUPPY SHAMP 355 ML

biogroom

FLUFFY PUPPY
KREMLİ, GÖZ YAKMAYAN ŞAMPUAN

Yavruların hassas derileri ve duyarlı tüyleri için özel olarak geliştirilmiştir.

Kullanım Şekli: Ilık suyla tüyleri iyice ıslatınız. Fluffy Puppy şampuanı tüylere iyice yedirerek uygulayınız. Ilık suyla durulayınız. Tüyleri yumuşak bir havlu ile kurulayıp, yumuşak bir fırça ile şekillendiriniz.
Konsantre bir şampuan olup istenirse 1/2 oranında su ile seyreltilerek kullanılabilir.
Fluffy Puppy; yavrular için geliştirilmiş sabun içermeyen, göz yakmayan düzenleyici bir şampuandır. Bu saf ve doğal şampuan, üzerindeki doğal koruyucu yağları gidermeden deri ve tüyleri derinlemesine ve kolaylıkla temizler. Gözleri yaşartmadan, tüyleri temizler ve yumuşacık yapar. Kolaylıkla ve tamamen durulanır. Vücut kokularını kontrol eder, pH’sı dengelenmiştir ve hiçbir tahriş edici kalıntı bırakmaz.
İçerik: Doğada dönüşebilen ve kokonat, mısır ve palmiye yağlarından elde edilmiş temizleyiciler içerir. Lanolin’den elde edilen krem içerir. Hafif, floral bir parfume sahiptir.

KÖPEK VE KEDİLER İÇİNDİR

İthalatçı Firma: ElitVet Ltd. Şti. info@elitvet.com • www.elitvet.com

Net: 355 ml
Bu sayfalarda yayınlanan içerikler tamamen üretici firmanın prospektüs bilgilerini içermektedir.Bütün içerikler sadece Veteriner Hekimlerin bilgilendirilmesi amacıyla oluşturulmuştur.

 

Değerlerimiz, Hedeflerimiz, Gelecek Vizyonumuz

Türkiye hayvan sağlığı endüstrisinde sahip olduğumuz geçmiş tecrübeleri ve gelecek vizyonumuz ,etik çalışma ahlakı ile birleştirerek Veteriner Hekimlere en hızlı ve kaliteli ürünleri sağlamak ElitVet olarak bizlerin temel amacıdır.   

Vet. Hek. Önder BİLGİ, Genel Müdür

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin