Bayilikler

Firmamızın sahip olduğu-
bayilikler için tıklayınız

Tıkla

Ürünlerimiz

Firmamızın ithalatını yaptığı ürünleri bulabilirsiniz

Tıkla

Hizmetlerimiz

Veteriner hekimler için hizmetlerimizi bulabilirsiniz

Tıkla
 

PROTEIN LANOLIN SHAMP 355 ML

biogroom

Bio-Groom Protein-Lanolin


Yavru ve erişkin kedi ve köpekler için gözleri yakmayan şampuan
Kullanım şekli: Sulandırmadan yada ¼ oranında sulandırılarak kullanılabilir. Tüyler ılık su le ıslatılır. Bio-Groom Protein-Lanolin tüyler üzerine dökülerek iyice şampuanlanır. Durulanır.
Kısa tüylü ırklar: Kurulanır ve yumuşak bir tarak ile taranır yada yumuşak bir bezle silinerek tüylerin parlaması sağlanır.
Uzun tüylü ırklar: Kurulanır. Tarak ve fırça ile düzeltilir.
Protein-Lanolin bebeklerin kullanabileceği yumuşaklıkta hindistan cevizi içerikli düzenleyici ve temizleyici bir şampuandır. Irritasyona neden olmaz ve deri ve tüylerdeki koruyucu yağları uzaklaştırmaz. Tüm renkleri açığa çıkarır ve parıldamalarını sağlar. Kurumayı önleyici lanolin içermektedir. Emilebilir protein besleyicidir ve tüylerin ışıldamasını sağlar. Kuruduğunda düzgün yapılı, kolayca şekil verilebilen ve topaksız bir hal alır. Yıpranmış ve zarar görmüş tüyler için idealdir. Vücut kokularını kontrol eder, dengeli bir pH’a sahiptir ve durulama ile tamamen atılır. Tüyler üzerinde temiz ve ferah bir koku bırakır. Yavru kopek ve kediler için güvenlidir.

Içerik: Doğaya zarar vermeyen ve yenilenebilir kaynak olan hindistan cevizi yağından elde edilen temizleyiciler. Düzenleyici olarak Lanolin, hirolize protein, bitkisel hoş koku içeriği.

KÖPEK VE KEDİLER İÇİNDİR

İthalatçı Firma: ElitVet Ltd. Şti. info@elitvet.com • www.elitvet.com Net:
Bu sayfalarda yayınlanan içerikler tamamen üretici firmanın prospektüs bilgilerini içermektedir.Bütün içerikler sadece Veteriner Hekimlerin bilgilendirilmesi amacıyla oluşturulmuştur.

 

Değerlerimiz, Hedeflerimiz, Gelecek Vizyonumuz

Türkiye hayvan sağlığı endüstrisinde sahip olduğumuz geçmiş tecrübeleri ve gelecek vizyonumuz ,etik çalışma ahlakı ile birleştirerek Veteriner Hekimlere en hızlı ve kaliteli ürünleri sağlamak ElitVet olarak bizlerin temel amacıdır.   

Vet. Hek. Önder BİLGİ, Genel Müdür

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin