Bayilikler

Firmamızın sahip olduğu-
bayilikler için tıklayınız

Tıkla

Ürünlerimiz

Firmamızın ithalatını yaptığı ürünleri bulabilirsiniz

Tıkla

Hizmetlerimiz

Veteriner hekimler için hizmetlerimizi bulabilirsiniz

Tıkla
 

SO - GENTLE SHAMP 355 ML

biogroom

So-Gentle

Kedi ve köpekler için hipoallerjenik şampuan
Sabun içermeyen temizlik. Parfüm ve Boya içermez. Çok Hassas Petlerde Bile Oldukça Hassas

Kullanım şekli: Tüyler ılık su ile ıslatılır. Bio-Groom So-Gentle tüyler üzerine dökülerek iyice şampuanlanır. Durulandıktan sonra kurulanır. Konsantredir. Doğrudan kullanılabileceği gibi, 1/2 oranında sulandırılabilir. Istenildiği sıklıkta kullanılabilir.
So-Gentle üst seviyede yumuşaklığı sağlamak için invitro yöntemlerle test edilmiştir. Testlerde deney hayvanları kullanılmamıştır.
So-Gentle fevkalade yumuşak, anti-allerjik bir bakım onarım şampuanıdır. Allerjiye yatkın erişkin ve yavru kedi ve köpekler için idealdir. Bu saf ve doğal şampuan deri ve tüyleri koruyucu yağ tabakasına zarar vermeden zahmetsizce temizler. Tüylere sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm verir. Deri ve gözlere üst düzeyde yumuşaklık verir. Iyice durulama sonrası irritasyona neden olan kalıntılar kalmaz.

KÖPEK VE KEDİLER İÇİNDİR

Içerik: Doğaya zarar vermeyen ve yenilenebilir kaynaklardan elde edilen hindistan cevizi, hurma çekirdeği ve mısır yağından elde edilen temizleyiciler içerir.

İthalatçı Firma: ElitVet Ltd. Şti. info@elitvet.com • www.elitvet.com

Net: 355 ml
Bu sayfalarda yayınlanan içerikler tamamen üretici firmanın prospektüs bilgilerini içermektedir.Bütün içerikler sadece Veteriner Hekimlerin bilgilendirilmesi amacıyla oluşturulmuştur.

 

Değerlerimiz, Hedeflerimiz, Gelecek Vizyonumuz

Türkiye hayvan sağlığı endüstrisinde sahip olduğumuz geçmiş tecrübeleri ve gelecek vizyonumuz ,etik çalışma ahlakı ile birleştirerek Veteriner Hekimlere en hızlı ve kaliteli ürünleri sağlamak ElitVet olarak bizlerin temel amacıdır.   

Vet. Hek. Önder BİLGİ, Genel Müdür

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin