Bayilikler

Firmamızın sahip olduğu-
bayilikler için tıklayınız

Tıkla

Ürünlerimiz

Firmamızın ithalatını yaptığı ürünleri bulabilirsiniz

Tıkla

Hizmetlerimiz

Veteriner hekimler için hizmetlerimizi bulabilirsiniz

Tıkla
 

SUPER WHITE SHAMP 355 ML

biogroom

SUPER WHITE
KÜRK PARLATICI ŞAMPUAN
Tüyleri beyazlatır, parlatır ve şekillendirir.

Kullanım Şekli: Ilık suyla tüyleri iyice ıslatınız. Super white şampuanı tüylere iyice yedirerek uygulayınız. Durulayınız. En iyi sonuç için uygulamayı tekrarlayınız ve yeniden durulayınız. Tüyleri normal şekilde kurulayıp, şekillendiriniz.
Super white şampuan, 1/4 oranında su ile seyreltilerek kullanılabilir.
Köpekler ve kediler içindir.
Super white şampuan; protein ile zenginleştirilmiş, kokonat yağı içeren bir baza sahiptir. Yumuşak ve yüksek kalitede bir şampuan olup, beyaz veya açık renkteki tüylerin tüm tonlarını güçlendirmek üzere özel olarak geliştirilmiştir. Özel inci benzeri parlatıcılar ve ve beyazlaştırıcılar sayesinde tüylere canlılık ve parlaklık kazandırır. Tüyleri temizler, yumuşatır ve şekillendirmeye uygun hale getirir. Yumuşak kokonat yağı bazlı içeriğindeki protein sayesinde tüylerdeki kuruluğu önler ve tüylere canlılık ve gövde kazandırır. Ağartıcılar içermez, doğal pH’ya sahiptir ve bol köpürür. Bu sayede tüylerde matlaşmayı, düğümlenmeyi ve karışmaları engeller. Kolaylıkla durulanır ve tüylere temiz ve canlı bir koku kazandırır.

KÖPEK VE KEDİLER İÇİNDİR

İçerik: Doğada dönüşebilen ve kokonat yağından elde edilmiş temizleyiciler, hidrolize protein içerir. Zarif, floral parfüm içermektedir.

İthalatçı Firma: ElitVet Ltd. Şti.

@ info@elitvet.com 

www.elitvet.com

Net: 355 ml
Bu sayfalarda yayınlanan içerikler tamamen üretici firmanın prospektüs bilgilerini içermektedir.Bütün içerikler sadece Veteriner Hekimlerin bilgilendirilmesi amacıyla oluşturulmuştur.

 

Değerlerimiz, Hedeflerimiz, Gelecek Vizyonumuz

Türkiye hayvan sağlığı endüstrisinde sahip olduğumuz geçmiş tecrübeleri ve gelecek vizyonumuz ,etik çalışma ahlakı ile birleştirerek Veteriner Hekimlere en hızlı ve kaliteli ürünleri sağlamak ElitVet olarak bizlerin temel amacıdır.   

Vet. Hek. Önder BİLGİ, Genel Müdür

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin