Bayilikler

Firmamızın sahip olduğu-
bayilikler için tıklayınız

Tıkla

Ürünlerimiz

Firmamızın ithalatını yaptığı ürünleri bulabilirsiniz

Tıkla

Hizmetlerimiz

Veteriner hekimler için hizmetlerimizi bulabilirsiniz

Tıkla
 

WIRY COAT SHAMP 355 ML

biogroom

WIRY COAT
ŞEKİLLENDİRİCİ ŞAMPUAN.
İpeksi, çekici görünüm için.

Kullanım Şekli: Ilık suyla tüyleri iyice ıslatınız. Bol köpük oluşturacak miktarda şampuan kullanınız. İstenen tüy kalitesine göre direk olarak şişeden kullanabileceğiniz gibi sulandırarak da kullanabilirsiniz. Tüyleri normal şekilde kurulayıp, şekillendiriniz.

KÖPEK VE KEDİLER İÇİNDİR

WIRY COAT şampuan özellikle yoğun, kuru ve dağınık tüylere sahip ırklar için geliştirilmiş olup tüylere gövde kazandırır. Kozmetik kalitede içeriğe sahip bu yüksek kalitede şampuan tüyleri nazikçe ve derinlemesine temizler ve hoş bir koku kazandırır. Zarar vermeden ve kurutmadan, tüylere gövde kazandırır. Tüm rekleri canlandırır ve beyazları parlatır. Doğal pH’ya sahiptir ve bol köpürür. Tüylerdeki matlaşmayı ve düğümlenmeyi önler. Kolaylıkla durulanır ve tüylere temiz ve canlı bir koku kazandırır. İsteğe göre ¼ oranında su ile seyreltilerek kullanılabilir.

İthalatçı Firma: ElitVet Ltd. Şti. info@elitvet.com • www.elitvet.com

Net: 355 ml
Bu sayfalarda yayınlanan içerikler tamamen üretici firmanın prospektüs bilgilerini içermektedir.Bütün içerikler sadece Veteriner Hekimlerin bilgilendirilmesi amacıyla oluşturulmuştur.

 

Değerlerimiz, Hedeflerimiz, Gelecek Vizyonumuz

Türkiye hayvan sağlığı endüstrisinde sahip olduğumuz geçmiş tecrübeleri ve gelecek vizyonumuz ,etik çalışma ahlakı ile birleştirerek Veteriner Hekimlere en hızlı ve kaliteli ürünleri sağlamak ElitVet olarak bizlerin temel amacıdır.   

Vet. Hek. Önder BİLGİ, Genel Müdür

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin