Bayilikler

Firmamızın sahip olduğu-
bayilikler için tıklayınız

Tıkla

Ürünlerimiz

Firmamızın ithalatını yaptığı ürünleri bulabilirsiniz

Tıkla

Hizmetlerimiz

Veteriner hekimler için hizmetlerimizi bulabilirsiniz

Tıkla
 

WHITE GINGER SHAMP 355 ML

biogroom

WHITE GINGER

Beyaz Zencefil Şampuanı
Deriyi Rahatlatıcı Sarı Papatya ve Aloe Vera İle Birlikte

Kullanım Şekli: Ilık suyla tüyleri iyice ıslatınız. Doğal esanslı şampuandan tüylere yeterince uygulayınız. En iyi sonuçları almak için tekrardan şampuanlayın ve durulayın. Sonra her zamanki gibi kurulayın ve tarayın. Bu şampuan saf olarak kullanılabileceği gibi 4 kat su ile sulandırılarak ta kullanılabilir.

KÖPEK VE KEDİLER İÇİNDİR.
DAMLA ŞEKLİNDE AYLIK OLARAK KULLANILAN PİRE KENE İLAÇLARI İLE GÜVENLİDİR.
Pet’inizin banyo yapmasını eğlenceli ve keyifli hale getiren Bio-Groom doğal esanslı şampuanları, en iyi kalitedeki doğal esanslar kullanılarak geliştirilmiştir. Bu yumuşak ve sabun içermeyen doğal şampuan, deri ve tüylerdeki koruyucu yağları söküp atmadan, zahmetsizce ve güçlü bir şekilde temizlik sağlar. Çabuk durulanır, petinizde canlı ve temiz koku bırakır. Yavru köpek ve yavru kedilerde yeterince güvenlidir. Bütün renkli tüylerde kullanılabilir.

İthalatçı Firma: ElitVet Ltd. Şti. info@elitvet.com • www.elitvet.com

Net: 355 ml
Bu sayfalarda yayınlanan içerikler tamamen üretici firmanın prospektüs bilgilerini içermektedir.Bütün içerikler sadece Veteriner Hekimlerin bilgilendirilmesi amacıyla oluşturulmuştur.

 

Değerlerimiz, Hedeflerimiz, Gelecek Vizyonumuz

Türkiye hayvan sağlığı endüstrisinde sahip olduğumuz geçmiş tecrübeleri ve gelecek vizyonumuz ,etik çalışma ahlakı ile birleştirerek Veteriner Hekimlere en hızlı ve kaliteli ürünleri sağlamak ElitVet olarak bizlerin temel amacıdır.   

Vet. Hek. Önder BİLGİ, Genel Müdür

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin