Bayilikler

Firmamızın sahip olduğu-
bayilikler için tıklayınız

Tıkla

Ürünlerimiz

Firmamızın ithalatını yaptığı ürünleri bulabilirsiniz

Tıkla

Hizmetlerimiz

Veteriner hekimler için hizmetlerimizi bulabilirsiniz

Tıkla
 

EXTRA BODY SHAMP 355 ML

biogroom

EXTRA BODY TM

ŞEKİLLENDİRİCİ ŞAMPUAN
Göz Yakmayan, Çok Tüylü Irklar İçin

Kullanım Şekli: Suyla tüyleri iyice ıslatınız. Bol köpük oluşturacak miktarda şampuan kullanınız. İstenen tüy kalitesine göre direk olarak şişeden kullanabileceğiniz gibi sulandırarak da kullanabilirsiniz. Tüyleri normal şekilde kurulayıp, şekillendiriniz.

KÖPEK VE KEDİLER İÇİNDİR

EXTRA BODY şekillendirici şampuan, bütün çok tüylü ırklarda, arzu edilen şekili, dolgunluğu ve bütünlüğü sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir. Bu proteince zenginleştirilmiş, yüksek kalitede formüle edilmiş şampuan, nazikçe fakat derinlemesine temizler, kokuyu giderir ve forma sokar. Saf kozmetik bileşenleri ile formulize edilmiştir, Extra Body şampuan irrite edici değildir ve deriye zarar vermez ve kurumasına neden olmaz. Zengine ve köpüklü, nötr pH’ de, keçelenmeyi ve düğümlenmeyi control edicidir. Çabuk durulanır – kalıntı bırakmaz – deride taze, canlı ve temiz koku bırakır. 4-5 kat suyla, sulandırılarak ta kullanılabilir.

İthalatçı Firma: ElitVet Ltd. Şti. info@elitvet.com www.elitvet.com

Net: 355 ml
Bu sayfalarda yayınlanan içerikler tamamen üretici firmanın prospektüs bilgilerini içermektedir.Bütün içerikler sadece Veteriner Hekimlerin bilgilendirilmesi amacıyla oluşturulmuştur.

 

Değerlerimiz, Hedeflerimiz, Gelecek Vizyonumuz

Türkiye hayvan sağlığı endüstrisinde sahip olduğumuz geçmiş tecrübeleri ve gelecek vizyonumuz ,etik çalışma ahlakı ile birleştirerek Veteriner Hekimlere en hızlı ve kaliteli ürünleri sağlamak ElitVet olarak bizlerin temel amacıdır.   

Vet. Hek. Önder BİLGİ, Genel Müdür

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin